bg
Napísali o nás

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

V prílohe Firemné auto časopisu Auto motor a šport sme odprezentovali náš systém Dispečer. Článok bol uverejnený 21.9. 2015 v októbrovom čísle časopisu Auto motor a šport. Ak ste ho nezachytili, ponúkame vám ho touto cestou na prečítanie.

mobilná aplikácia System Dispecer

Monitorovací systém Dispečer.sk - jednotka na slovenskom trhu

Dispečer.sk je stálicou na slovenskom trhu s monitorovacími systémami. Do povedomia sa dostal už v roku 2006. Obrovskou devízou systému je fakt, že používanie monitorovacieho systému zjednodušuje prácušetrí peniaze vynaložené na vozový park. Systém je dostupný 24 hodín denne prostredníctvom webovejmobilnej aplikácie. Monitorovací systém je možné využiť nielen na území , ale aj mimo nej.

Systém v mnohých smeroch urýchľuje, sprehľadňuje a zjednodušuje prácu zamestnancov a tým zároveň šetrí finančné prostriedky firmy. Medzi základné funkcie systému Dispečer.sk patrí neustále zaznamenávanie polohy a stavu vozidla, identifikácia vodiča vo vozidle, automaticky generovaná elektronická Kniha jázd a automatický výpočet cestovných náhrad. Systém zhromažďuje kompletné údaje z palubného počítača (ako napr. rýchlosť, otáčky motora, stlačenie plynového pedálu, akcelerácia, brzdenie, teplota motora a iné), čo umožňuje používateľovi sledovať rôzne štatistiky o prevádzke vozidla. Obľúbeným je napríklad report PHM, report vyhodnotenia štýlu jazdy vodiča, sledovanie servisných intervalov a kontrola prevádzkových parametrov vozidla.

V neposlednom rade patria medzi výrazné plusy systému Dispečer.sk aj veľmi nízke mesačné prevádzkové nákladynepretržitá online dostupnosť, a to buď cez web aplikáciu Dispečer.sk (www.dispecer.sk) alebo mobilnú aplikáciu Mobile Dispecer.Vozidlo s nainštalovaným monitorovacím systémom Dispečer.sk je pod neustálym dohľadom. Napomáha tomu aj široká paleta alarmov a upozornení, ktoré je systém Dispečer.sk schopný automaticky generovať. Ide napríklad o stráženie polohy stojaceho vozidla systémovým autoalarmom (nezávislý od bežného autoalarmu), nepovolené parkovanie a zastavenie, odpojenie monitorovacej jednotky či upozornenie na slabú autobatériu. Notifikácie môže používateľ dostávať online v systéme Dispečer, v mobilnej aplikácii, ale i prostredníctvom SMS alebo e-mailu. V prípade krádeže je možné vozidlo na diaľku deaktivovať.

Zobraziť článok z prílohy Firemné auto 2015

vsj