bg
Napísali o nás

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

O výkone vodiča môžete byť informovaný v rovnakej miere, ako keby ste sedeli priamo na sedadle spolujazdca. A to všetko z pohodlia vašej kancelárie.

Vlastníte dopravnú spoločnosť? Potom viete, že neustála informovanosť je pre vás a pre váš podnik kľúčovou záležitosťou. Vedomosť o tom, kde sa momentálne nachádzajú jednotlivé vozidlá patriace do vozového parku, či aktuálne stoja, alebo či si ich vodič robí prestávku, sú už pre moderného dispečera samozrejmosťou. Systém Dispečer vďaka svojej neustálej inovatívnosti a snahe prevýšiť očakávania svojich zákazníkov ponúka oveľa viac.

Výkon vodiča je priamo pred vami!

Technologický pokrok otvoril dopravcom možnosti, ktoré využijete mimoriadne efektívne práve vďaka systému Dispečer. Vozidlá s tachografom umožňujú v spojení so systémom Dispečer okamžité zobrazovanie informácií o výkone vodiča na vašej obrazovke. Bezprostredne po prihlásení sa do systému máte odkiaľkoľvek na svete prehľad o všetkých vašich vodičoch – či jazdia, stoja, alebo vykonávajú nejakú prácu. Súčasne s tým sa v reálnom čase zobrazuje stav z tachografu, teda ako dlho trvá vodičova jazda a odpočinok. Systém vás zároveň automaticky upozorní na to, že vodičov povolený výkon sa blíži ku koncu, alebo že tento výkon prekročil. Vodič sa do vozidla prihlási jednoducho zasunutím tachografovej karty a jej vytiahnutím sa automaticky odhlási. Dispečer pritom vždy vidí rovnaké informácie ako vodič na tachografe. Samozrejme, v reálnom čase.

A čo robil vodič predvčerom?

Systém Dispečer ponúka jednoduchým kliknutím možnosť zobraziť si Kartu vodiča. V nej okamžite vidíte všetky informácie o vodičovi, ktoré môžete priamo v systéme dopĺňať či upravovať. Chcete vidieť šoférov výkon za posledný týždeň? Žiadny problém! Stačí si pozrieť prehľadnú históriu, kde vďaka farebne odlíšeným častiam presne vidíte, ako trávil váš zamestnanec svoj pracovný čas na cestách. Časová os poskytne zhrnutie za každý deň, a tak nie je pre dispečera nič jednoduchšie, ako pozrieť si, ako dlho vodič v pondelok odpočíval, alebo aký čas strávil štvrtkovou jazdou v kamióne. Jeho výkon za posledné obdobie tak vidíte ihneď a nie až po stiahnutí týchto údajov z tachografu, čo značne zvýši efektivitu vašej práce.

Sťahujte dáta z tachografov úplne novým spôsobom!

Zefektívňovanie práce dispečerov je našim hlavným poslaním. A práve preto našim zákazníkom prinášame jedinečnú novú funkciu – sťahovanie údajov z tachografov na diaľku! Systém Dispečer automaticky zálohuje všetky údaje z tachografov vašich vodičov do DDD súboru, čím sa podstatne zvýši komfort vašej práce. Ušetríte tým čas a nemusíte myslieť na to, kedy je potrebné najbližšie  stiahnutie týchto dát. Systém Dispečer urobí aj túto prácu za vás!

Určite sa stotožňujete s myšlienkou, že efektivita práce a rozumná organizácia dopravy sú cestou k prosperujúcej spoločnosti, a tak je systém Dispečer určený práve pre vás. Pravidelné zdokonaľovanie funkcií a obohacovanie systému o nové funkcie sú pre našich dlhoročných klientov samozrejmosťou a aj oni vedia, že vždy sme o krok vpred. So systémom Dispečer šetríte náklady a aj vďaka nemu môžete poskytovať svojim zákazníkom ešte kvalitnejšie prepravy.

Transport a logistka 5/2018 Stiahnuť článok v .pdf